Odpoledne u Olše ☀️

15.6.2024 19:34 / Eva Grohmanová

Skupinka dětí s rodiči dnes prožila skvělé odpoledne u Olše i na Olši ??☀️. Pro děti byla připravena stanoviště, na kterých plnily úkoly...např.hod na cíl, plnění ešusů vodou,lovení perel,skok v pytli... Největším zážitkem určitě byla pro děti určitě plavba na řece. Na závěr jsme si opekli párky a trochu si zazpívali za doprovodu kytary.

Děkujeme všem za účast a hlavně p.uč.Lence a Kristýnce za přípravu skvělého odpoledne... Také děkujeme moc vodákům - 8. oddílu Hraničářů, kteří se o nás tak hezky postarali...?